Серед переможців Всеукраїнського конкурсу – вчитель Новокаховської ЗОШ №2

Освітній проект «На Урок» започаткував Всеукраїнський конкурс навчальних матеріалів з різних предметів, де суддями та учасниками виступають освітяни.

Щоб взяти участь у Конкурсі для вчителів, необхідно викласти власні профільні розробки, що стосуються тої чи іншої шкільної дисципліни. Конкурс відбувається на постійній основі. Переможці отримують пам’ятні призи від освітнього проекту «На Урок».

Не дивлячись на те, що лютий, традиційно – найхолодніший місяць року, у Всеукраїнському конкурсі для вчителів він виявився найгарячішим. Цього разу у конкурсі взяли участь 2341 педагога, які додали 6625 розробки! Загалом у конкурсі 138 переможців! Визнання у лютому отримали педагоги з 1023 освітніх закладів з усієї України.

Серед переможців лютневого етапу конкурсу в номінації “Я у світі” ми з радістю знайшли призвище вчителя початкових класів НВК “ДЗ – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2” Новокаховської міської ради Ларцової Валерії Валеріївни.

Наші вітання переможниці! Саме сьогодні, в жіночий день, прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаємо Вам бути щасливою, здоровою, оточеною ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!