Сергій Кока розповів про стан підготовки до наступної черги мобілізації

IMG_3151

Як зазначив під час засідання Ради оборони області 19 лютого військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату, полковник Сергій Кока, наступна черга часткової мобілізації буде здійснена у разі прийняття рішення Президентом України про її проведення. На сьогодні проводиться попереднє планування наступної черги часткової мобілізації. Планові показники наступної черги мобілізації поки не оголошуються.

Крім того, Сергій Кока розповів, що директивою начальника Генерального Штабу з січня 2016 року розпочато роботу щодо відбору на службу за контрактом, так як вищим керівництвом країни прийнято рішення щодо збільшення грошового забезпечення військових. Рядовий солдат буде отримувати не менше 7 тис. грн, командир бригади – 14-15 тис. грн. По відбору за контрактом лідерами в області стали Скадовський та Каховський райони. На сьогодні є проблеми з відбору на службу за контрактом саме офіцерів.

«Ці кошти вони реально отримують, ви може дізнатися про це запитавши в військовослужбовців. З кінця січня – початку лютого заключили контракт вже 140 військових. Всі вони направляються в навчальні центри», – зазначив Сергій Кока.
Також він зазначив, що триває плідна співпраця з облдержадміністрацією щодо проведення інформаційної роботи.