Сергій Лазо. Вперше у Новій Каховці!

16 травня до Нової Каховки завітає відомий поет-пісняр, музикант, романіст, драматург, перекладач, журналіст, шоумен,  український письменник член Національної спілки письменників України та спілки журналістів України Сергій Лазо.

Творча зустріч відбудеться о 18.00 годині в міському Палаці культури. Запрошують усіх бажаючих!

 

Довідково. Сергій Лазо Відзначився у різних сферах мистецтва:  літературі, музиці, театрі, публіцистиці, естраді. Автор дев’ятнадцяти книжок, з яких чотирнадцять – поетичні.

У 2009 році дебютував як прозаїк –  журнал «Дніпро» надрукував його роман «Концерт», що став лауреатом конкурсу «Євроформат» видавництва «Альтерпрес», а наступного року  вийшов окремою книжкою.

Твори  Лазо перекладались на англійську, німецьку, польську, італійську, грузинську мови. У 2012 році його повість «Музиканти йдуть зі світу» вийшла в США (літературний додаток «Час і події», Чикаго).

С. Лазо також  знаний поет-пісняр. Лауреат телевізійних та радіо проектів, фестивалів «Шлягер», «Пісенний вернісаж», «Пісня року», «Голос України» тощо.

Творчий доробок митця доповнюють музичні твори, в яких він не тільки автор, але й виконавець. Його дискографія налічує шість дисків, включаючи музичні додатки до книг «Майстри часу та ще чогось» (2011) і «Царства» (2012).