Сервісний центр залишиться в Новій Каховці

Оновлений територіальний сервісний центр №6545 МВС в Херсонській області восени збираються відкрити у Новій Каховці, інформує “Новий день“.

До цього долучилася влада міста, адже про свої наміри переманити цей сервісний центр до сусідньої Каховки нещодавно заявив тамтешній міський голова Андрій Дяченко.

— Якби це сталося, статус нашого міста одразу б понизився. І з фінансової, і з соціальної сторони не вигідно “віддавати” сервісний центр іншому місту. Дійсно, там де зараз розміщується сервісний центр неможливо розмістити сучасну установу, що відповідала б новим вимогам. Але ми знайшли рішення цієї проблеми, — прокоментував перший заступник міського голови Нової Каховки Леонід Чурсинов.

За його словами, керівництву сервісного центру МВС було запропоновано взяти в оренду сучасне приміщення колишнього автосалону на вулиці Французькій площею більше 200 кв. метрів. “Ми вже мали розмову з його власником Іваном Бебком, він не проти. Зараз ми працюємо над цим питанням кожного дня і в кінці вересня — на початку жовтня плануємо відкрити новий сучасний сервісний центр у новому приміщенні. Думаю, він стане одним із найкращих в області. Крім того, завдяки йому ми матимемо й надходження до міського бюджету. Лише за минулий рік він перерахував біля 1 млн. грн. податків і зборів”, — додав Леонід Чурсинов.

Нагадаємо, що про плани перенести сервісний центр до Каховки було заявлено у травні. Керівництво цього міста запропонувало розмістити його в приміщенні колишнього відділення ДАІ на вулиці Мелітопольській. Проте такий варіант передбачав відкриття центру №6545 суттєво пізніше — з нового року, адже ці приміщення потребували капітального ремонту.