Сесія. Депутати вирішили…

Минулого тижня, 14 квітня, відбулась восьма чергова сесія міської ради. У засіданні взяли участь 33 депутати, які розглянули 42 питання.2

Героям війни від земляків

Внесені зміни до заходів програми реалізації соціальної політики. Депутати вирішили, що від громади усі 118 учасників бойових дій, які мешкають у місті, отримають по 1 тисячі гривень.

До речі, благодійний фонд «Нова Каховка» планує закупити усім ветеранам продуктові набори та теплі пледи у подарунок.

Декомунізувати Леніна

нейтральною історією

Внесені зміни до рішення ради щодо перейменування вулиць Нової Каховки. Мова іде про вул. Леніна, якій спочатку вирішили дати ім’я Тараса Шевченка, та, у зв’язку з тим, що на території ради вже така назва є, тож прийняли остаточний вердикт щодо назви Історична. Мовляв, тут знаходиться багато об’єктів, з яких починалась історія нашого міста, отже так тому і бути.

Безкоштовний адвокат

для ради

Адвокат Сергій Яковенко, якому право займатись адвокатською діяльністю видала Полтавська обласна кваліфікаційно­дисциплінарна комісія адвокатури, запропонував міській раді послуги щодо безкоштовної правової допомоги та консультацій (представництво в судах, органах прокуратури та інших правоохоронних усіх рівнів, захист інтересів в установах, підприємствах, організаціях незалежно від форми власності). Сесія затвердила договір до 1­го серпня із можливістю продовження.

Ради співпрацюють

Затверджена угода про співпрацю між обласною радою та районними, міськими, районними у місті Херсоні радами області.

Оренда для компанії з офшору

Власником нерухомого майна — соєвого заводу, стала компанія Ретт Інтер Ес.Ей (Британські Віргінські острови). Виробництво сої розташоване по вул.Індустріальній, 19, 19­б, 19­в на ділянках площею 0,2348; 7,3981 та 2,9846 га. Мова йде про землі комунальної власності, які передаються в оренду. Компанії рекомендовано об’єднати ділянки, привести у відповідність правовстановлюючі документи. Депутати більшістю голосів дали «добро» на передачу в оренду компанії Ретт Інтер Ес.Ей трьох ділянок комунальної власності.

Хто у вас депутат на окрузі?

У суперечці щодо того, чи повинні депутати, обрані за партійними списками, працювати на відповідних округах, на останній сесії поставлена крапка. Обійшлися без семи депутатів від партій «Укроп», «Совість України», «Наш край». Ті кричали­кричали, доводячи, що працюватимуть по території усієї ради, допоки почули у відповідь від В.Коваленка: працювати таким чином — не відповідати ні за що.

До речі, напередодні сесії до редакції надійшов лист від мешканки будинку №10 по вул. Гагаріна Раїси Васюк, яка розповіла, що з газети вони із сусідами дізнались, хто у них депутати, та зустрілись із С.Сліпим (вул.Гагаріна, 10) та О.Лук’яненко (вул.Піонерська, 17). За словами дописувачки, спілкування під час зустрічі не було «черговим» — люди отримали дієву допомогу у вирішенні життєвих проблем. Виборці сподіваються, що і в подальшому співробітництво буде плідним, щиро дякують Сергію Сліпому та Олександру Лук’яненку, бажаючи успіхів в роботі та міцного здоров’я.

Уточнений перелік закріплених за депутатами округів буде надрукований у наступному номері.

Котельню — «Таврії» 

Розташована на території ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» котельня з зовнішніми тепловими мережами площею 902,5 кв.м (пр.Дніпровський, 299­а) — власність територіальної громади, була виставлена на продаж. Але, враховуючи її місце розташування, купити її могла тільки «Таврія». Товариство запропонувало 378 тис. грн. (разом з ПДВ) — не нижче початкової ціни за незалежною експертною оцінкою (315 тис. грн.), депутати дали «добро».

Землю — лише за Законом!

Підприємцю І.Аванесяну затверджено детальний план території щодо ділянки площею 0,1 га на вул.Довженка, 21­а для реконструкції нежитлових приміщень колишньої СТВС під хостел (готель).

Затверджено проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності приватного вищого навчального закладу Новокаховський політехнічний інститут площею 1,5930 га на вул.Піонерській, 44­а для будівництва та обслуговування зблокованих багатоквартирних житлових будинків.

Було затверджено проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки із комунальної власності учасникам антитерористичної операції та передані 11­ громадянам на вул.Лісова, Степова, пр.Героїв.

Надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність ділянки із земель комунальної власності для індивідуального житлового будівництва ще п’ятьом учасникам антитерористичної операції.