Сесія Новокаховської міськради

Допомога військовим

18 листопада відбулась 16-та чергова сесія Новокаховської міської ради, в роботі якої взяли участь 32 з 34 обраних депутатів міськради. Протягом майже 6-ти годин депутати розглянули 92 питання порядку денного, які стосувались забезпечення сталого розвитку всіх сфер життєдіяльності нашої громади та розгляду звернень громадян в сфері земельних ресурсів.

Окремим блоком були питання передачі матеріальних цінностей (будівельних матеріалів, побутової техніки тощо) військовим в/ч А1736. Рішенням сесії було передано матеріальних цінностей загальною вартістю 395 тис. грн., які необхідні для облаштування цивілізованих та комфортних умов розташування військових.

Болючі питання водозабезпечення…

У зв`язку зі значним та стрімким зростанням тарифу на електричну енергію для комунальних підприємств, яке не передбачений діючим тарифом КП «Міський водоканал», та з метою недопущення у зв`язку з цим перебоїв з наданням зазначених послуг, депутати міської ради направили 1 млн. грн. для відшкодування різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення.

…та пасажирських перевезень

У зв`язку зі значним та стрімким зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, яке не передбачено діючим тарифом на перевезення пасажирів, та з метою недопущення у зв`язку з цим збоїв у роботі міських пасажирських перевезень, депутати міської ради направили 800 тис. грн. для відшкодування різниці в тарифах на перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах.