Сесії міської ради можна буде дивитися в Інтернеті наживо

велика зала БМВКДесь з кінця листопада – на початку грудня. Так нас запевнили у “Західно-Українському ресурсному центрі”, з яким вже рік співпрацює Новокаховська міська рада в проекті щодо встановлення обладнання та забезпечення прямої трансляції в інтернеті роботи сесій міської ради.

А про встановлення у виликій залі міськвконкому відповідного обладнання 2 жовтня на всеміській великій апаратній нараді повідомив міський голова Володимир Коваленко.

Нагадаємо, що в період з 9 по 14 лютого група депутатів Новокаховської міської ради взяла    участь у семінарі що у Львові проводив Західно-Український ресурсний центр (далі ЗУРЦ – автор) в рамках проекту «Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України». Проект в Україні проводиться за фінансової підтримки UNDEF (Фонду Демократії ООН).

За підсумками попереднього конкурсу з відбору органів місцевого самоврядування для участі у проекті Новокаховська міська рада потрапила у кількість 24 міських та районних рад з 24 областей України в яких за фінансової підтримки UNDEF буде встановлено обладнання та надана технічна можливість проведення онлайн трансляцій сесій міської ради. Взагалі по Україні участь у відборі взяли біля 80 рад, в тому числі 3 з Херсонської області.

Наприкінці жовтня до нас приїздили фахівці, які встановили обладнання та зупустили його в тестовому режимі. Остаточне закінчення робіт планується до кінця поточного року. Від Новокаховскької міської ради цим проектом опікується комунальне підпнриємство “Агенція регіонального розвитку”, яка в рамках виконання міської програми “Безпечне місто 2015-2017” буде розвивати напрямок розширення відкритості для громади роботи міської ради та її виконавчого комітету.

Про початок роботи системи видіоспостереження у вилікій залі виконкому у режимі онлайн ми повідомимо вам додатково.