“Сезон” весняних толок  у Новій Каховці оголошено відкритим!

Ніщо так не об’єднує людей, як праця. У цьому сьогодні, 23 березня, у повній мірі переконалися учасники загальноміської, можна сказати, першої цієї весни, толоки що пройшла в Новій Каховці.IMG_1246Люди різного віку, різних професій вкотре продемонстрували, що зробити спільну справу на користь рідного міста просто й легко. Головне – бажання.

Ініціатори заходу – громадська організація воїнів та ветеранів АТО «Біла Стріла» (Дмитро Марков, Віталій Панахов), Новокаховське вище професійне училище (заступник директора з виховної роботи В’ячеслав Рєзніков), благодійний фонд «Дитяче майбутнє»  (Сергій Скорик) та громадська рада при міськвиконкомі (Лариса Житченко). Поле діяльності активістів  – від колишнього ДТСААФу і аж до пристані. До прибирання паркової зони охоче долучилися працівники Новокаховського управління праці та соціального захисту населення (О. Стоянчук), Територіального центру соціально-побутового обслуговування населення (Л. Логвінова), а також студенти Вищого професійного училища та училища №14 разом зі своїми наставниками. Всього участь у толоці взяли понад 100 небайдужих мешканців. По завершенню  праці усіх чекав приємний сюрприз – частування смачною польовою кашею від військових, духмяним чаєм з булочками і, звісно ж,  невимушене спілкування у дружній атмосфері.IMG_1272

За словами голови «Білої Стріли» Дмитра Маркова, ця акція не разова, вона матиме продовження. Планів та корисних ідей у атовців ще багато. «Цю толоку організували швидко, як прийнято у військових, – говорить Дмитро. – Сказали, запросили, прийшли й зробили. Ми не розводимо зайвих демагогій. Корисні справи робити легко і приємно. А головне – ми залучаємо молодь, яка у нашому місті подібні ініціативи сприймає залюбки».

Аби особисто подякувати усім учасникам та ініціаторам цієї справи, до місця «привалу» трудівників завітав міський голова Володимир Коваленко. Студенти охоче ділились з мером своїми враженнями, розповідали де їм довелося попрацювати найінтенсивніше.

У проведенні толоки також допомогли службовці місцевої військової частини ППО, підприємці Сергій та Ольга Дишлеві, КП “НК екосервіс”, Управління НС та ЦЗН, яке  виділило польову кухню.
IMG_1256IMG_1297 IMG_1284 IMG_1289 IMG_1292
IMG_1260Отож, без сумніву, толока запам’ятається усім. В першу чергу – щирою дружньою атмосферою, приємними хвилинами спілкування і результатом – прибраною парковою зоною, якого вдалося досягти спільною працею.