Сформовано територіальні виборчі комісії

Згідно постанови Каховської районної територіальної виборчої комісії Херсонської області №1 від 25.08.20р., сформовано склад селищних, сільських територіальних виборчих комісій у Каховському районі.

Асканія-Нова селищна територіальна виборча комісія (вул.Соборна, 28, смт Асканія-Нова, Чаплинський р-н, Херсонська обл., будівля селищної ради):

– голова комісії – Граматикопуло Людмила Вікторівна (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у Верховній Раді)

– заступник голови комісії – Карвацька Інна Михайлівна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Штанько Тетяна Василівна (територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», фракція зареєстрована у ВР).

Великолепетиська селищна територіальна виборча комісія (вул.Соборна, 6, смт Велика Лепетиха, Великолепетиська селищна рада, Херсонська обл., приміщення районної ради):

– голова комісії – Прядко Валентина Миколаївна (обласна організація Політичної партії «Влада Народу»);

– заступник голови комісії – Нікітенко Олена Григорівна           (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Одуд Оксана Віталіївна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»).

Верхньорогачицька сільська територіальна виборча комісія (вул.Ювілейна, 57, смт Верхній Рогачик, Верхньорогачицький р-н, Херсонська обл., будівля селищної ради):

– голова комісії – Єрмак Маргарита Сергіївна (територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Євсєєнко Оксана Василівна          (обласна організація Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Дрозд Людмила Іванівна (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у ВР).

Горностаївська селищна територіальна виборча комісія (вул.Покровська, 133, смт Горностаївка, Горностаївський р-н, Херсонська обл., адміністративна будівля Горностаївської селищної ради):

– голова комісії – Горох Валентина Миколаївна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Первушина Поліна Данилівна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Попович Світлана Володимирівна (обласна організація Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»).

Зеленопідська сільська територіальна виборча комісія (вул.Миру, 12, с.Зелений Під, Каховський р-н, Херсонська обл., приміщення сільради):

– голова комісії – Матлашевська Наталія Миколаївна (обласна організація Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Михальчук Микола Олександрович (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Балакірська Наталія Миколаївна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина», фракція зареєстрована у ВР).

Костянтинівська сільська територіальна виборча комісія (вул.Миру, 33А, с.Костянтинівка, Горностаївський р-н, Херсонська обл., адміністративна будівля Костянтинівської сільради):

– голова комісії – Двулічанська Віра Миколаївна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Величко Олена Йосипівна (обласна організація Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»);

– секретар комісії – Крючкова Лариса Петрівна (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у ВР).

Любимівська селищна територіальна виборча комісія (вул.Центральна, 36, смт Любимівка, Каховський р-н, Херсонська обл., будинок культури):

– голова комісії – Циганова Людмила Петрівна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Ігнатьєва Інна Вікторівна (районна партійна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»;

– секретар комісії – Матюхіна Світлана Іванівна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР).

Присиваська сільська територіальна виборча комісія (пр-т Новікова, 9, с.Григорівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., будинок культури):

– голова комісії – Сьомаш Алла Анатоліївна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Гловацька Ольга Володимирівна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Соколова Оксана Леонідівна (районна партійна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»).

Рубанівська сільська територіальна виборча комісія (вул.Незалежності, 4, с.Рубанівка, Херсонська обл., приміщення Рубанівської сільської ради):

– голова комісії – Науменко Людмила Василівні (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Сапронова Наталія Іванівна (обласна організація Політичної партії «Влада Народу»;

– секретар комісії – Красюк Олена Володимирівна (обласна організація Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»).

Тавричанська сільська територіальна виборча комісія (вул.40 років Перемоги, 18, с.Тавричанка, Каховський р-н, Херсонська обл., будинок культури):

голова комісії – Хомяк Наталія Василівна (обласна організація Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Медекша Ірина Валеріївна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Курчинська Вікторія Вікторівна (районна партійна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»).

Хрестівська сільська територіальна виборча комісія (вул.Центральна, 34, с.Хрестівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., Хрестівська сільрада):

– голова клмісії – Туранова Світлана Миколаївна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Никитчук Тетяна Олександрівна (обласна організація Політичної партії «Союз лівих Сил»);

– секретар комісії – Кіжапкіна Ганна Василівна (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у ВР).

Чаплинська селищна територіальна виборча комісія (вул.Паркова, 40, смт Чаплинка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., будинок культури):

– голова комісії – Гордієнко Олена Володимирівна (обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина», фракція зареєстрована у ВР);

– заступник голови комісії – Біляєва Алла Миколаївна   (регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фракція зареєстрована у ВР);

– секретар комісії – Литвин Тетяна Миколаївна (обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», фракція зареєстрована у ВР).