Шахова дошка як макровсесвіт. У Новій Каховці підвели підсумки всеукраїнського турніру з шахів

«Дніпровські зірки – 2018». Таку назву мав щорічний  всеукраїнський шаховий турнір, який приймала Нова Каховка 26 -28 травня в актовому залі  політехнічного коледжу.

Цьогоріч  у ньому взяла участь рекордна кількість учасників –  82  юнаків і дівчат з Нової Каховки, Херсона, Скадовська, Каховки, Тернополя. Юні спортсмени змагалися у чотирьох  вікових категоріях: до 8, до 10, до 12, та до 14 років, окремо серед юнаків та дівчат.

За підсумками змагань шахісти Нової Каховки посіли такі призові місця:

У віковій категорії до 8 років серед дівчат:

І місце – Тимченко Марія ;

ІІ місце – Лищенко Ліда;

ІІІ місце – Стародубцева Ірина.

У віковій категорії до 8 років серед юнаків:

ІІ місце – Тєльнов Тимур;

ІІІ місце – Васильченко Микита.

У віковій категорії до 12 років серед юнаків:

ІІІ місце – Кузнєцов Дмитро.

У віковій категорії до 14 років серед дівчат:

І місце – Лищенко Поліна;

ІІ місце – Яришкіна Ірина.

У загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Григорчук Катерина (Херсон);

ІІ місце – Лищенко Поліна (Нова Каховка);

ІІІ місце – Холявко Кирило (Херсон).

На урочистій церемонії нагородження, яка відбулась 28 травня, з привітальними словами до юних шахістів та їхніх наставників звернулися  міський голова Володимир Коваленко та начальник відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Всіх переможців нагородили дипломами та медалями.

Тренер ДЮСШ «Таврія» Олександр Борисенко та учасники змагань щиро дякують за підтримку, організацію проведення турніру  і солодкі подарунки меру Володимиру Коваленку, начальнику відділу у справах сім’ї , молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталії Таран, адміністрації та колективу політехнічного коледжу за надання приміщення, гостинність та надзвичайно доброзичливі умови проведення змагань. Також окрема подяка батькам вихованців ДЮСШ “Таврія” за допомогу в організації турніру.