Шановні колеги, працівники поліції!

НемерецЩиро вітаю з професійним святом – Днем Національної поліції!
Люди, які обирають служіння для та заради народу, заслуговують на глибоку повагу, оскільки ви не лише виконуєте свої службові обов’язки, а й несете відповідальність за законність та безпечне майбутнє свого народу! І робите це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!
Довіра до поліції, яка так необхідна для впровадження нових ідей та продовження реформ, починається з поліцейського, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!
Вірю, що наші зусилля і надалі будуть спрямовані на побудову нової системи, піднесення її престижу, повернення довіри громадян, їх безпеку та захист!
Вища ступінь самовідданості і присвячення себе Батьківщині – стати службовцем поліції. Це праця, підкріплена бажанням бути корисним для інших людей, і до такої праці готовий далеко не кожен. Я вітаю сьогодні всіх співробітників Внутрішніх Справ, пов’язаних із роботою в поліції. Нехай ваша праця буде на благо і вам, і оточуючим!
Бажаю  здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!

 

Віталій Немерець,  начальник Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області