Шановні мешканці міста!

ОСМДДоводимо до вашого відома що з 01 липня 2015 року набрало чинності положення Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», а саме:
У разі, якщо протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок. У такому разі ціна послуги з управління багатоквартирним будинком визначається за результатами конкурсу, який проводиться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики і політики у сфері житлово-комунального господарства, а договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком строком на один рік від імені співвласників підписує уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначено управителя. Якщо за один місяць до закінчення зазначеного строку жодна із сторін не повідомить письмово другу сторону про відмову від договору, договір вважається продовженим на черговий однорічний строк.
Для отримання інформації щодо створення об’єднання багатоквартирного будинку просимо звертатись в відділ комунального господарства виконкому (кабінет 311, тел. 9 06 85, vd-jkg2@novakahovka.com.ua).

Відділ комунального господарства