Шановні новокаховчани!

883ea2260a953914bbe46de0f4ce4c4c_XLСьогодні ще одне, по праву важливе для християн свято – Водохрещення. На відміну від багатьох інших свят, що поєднали традиції народні й церковні, Водохрещення – суто християнське свято. Воно прийшло до нас із запровадженням християнства.
Своїм водохрещенням у Йордані Спаситель започаткував Таїнство водохрещення – одне із семи головних церковних таїнств, через яке людина ніби наново народжується для життя во Христі. На честь євангельської події в цей день, а також напередодні, у водохресний Святвечір, у всіх православних храмах відбувається чин Великого водоосвячення. Переймаючи традиції від наших предків, люди в цей день проводять обряд «очищення», купаючись в річках, озерах чи морях.
Особовий склад Новокаховського відділу поліції застерігає жителів м. Нова Каховка, м. Таврійськ та прилеглої до неї території, не зловживати спиртними напоями в цей день та не проводити обряд купання у річках, якщо перед цим ви вживали спиртні напої, так як це може мати фатальні наслідки! Батьки, будьте уважними в цей день, пильнуйте за своїми дітьми, адже деякі з них можуть зануритись у річкову воду не вміючи плавати! Також нагадуємо вам, що не зважаючи на важливість підтримання традицій та вірувань, Водохрещення – зимове свято, занурюючись  в холодну воду, ви завдаєте значну шкоду вашому здоров’ю.