ШАНОВНІ НОВОКАХОВЧАНИ!

Враховуючи чисельні звернення мешканців міста в редакцію нашого видання відносно подій, що відбулися в середу на вулиці Промисловій, ми вимушенні знову повернутися до цього питання.
Нагадаємо як виглядала вулиця Промислова до середи цього тижня.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Сьогодні ж ця сама вулиця виглядає так.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Самі підприємці, які продавали с/х продукцію, розмістилися на території бувшої автобази АТП 2163, що навпроти ГТМК.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
 Під час зустрічі з нашим кореспондентом підприємці скаржились, що влада міста не погодила з ними їх переміщення, що відсутня реклама та транспортне сполучення для місцевих мешканців.
Шановні підприємці! Адже ви також не погоджували з владою своє місце торгівлі на вулиці, де розташовано чимало промислових підприємств. Доречі, працівники цих підприємств неодноразово зверталися до керівництва міста з вимогою навести порядок на  вулиці, де взагалі не планувалося розміщення будь-яких торгових точок. Тому що це беззаперечно заважало виконанню їх функціональних обов’язків як на транспортне так і пішохідне сполучення.
Відносно реклами та побутових умов – це за межами повноваження влади. Ви можете створити свій керівний орган та разом із арендодавцем створювати все, що забажаєте на свій розсуд . Головне, аби ваші дії були в межах чинного законодавства.
І стосовно транспортного сполучення. Що вам заважає з відповідним листом звернутися в міськвиконком? Запевняю вас – реакція буде миттєвою.
Зі свого боку ми гарантуємо вам свою журналістську підтримку і будемо своєчасно реагувати на усі ваші звернення.
З повагою, редакція “НК Онлайн”