Шановні олімпійці!

Коваленко-4Новокаховські спортсмени відомі далеко за межами області й України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на Олімпійських іграх, престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві. Своїми досягненнями, тренуваннями ви прославили і прославляєте наше місто, вносите вагомий внесок у розвиток  Олімпійського руху в Україні.

Від імені громади міста Нова Каховка щиро  вітаємо Ірину Новожилову та Анастасію Павлову, а також   тренерів Владислава Олексійовича Павлова та Владислава Юрійовича Піскунова з великою спортивною подією – участю в ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Женейро-2016

Завдяки цілеспрямованості та напруженим тренуванням ви здобули право  представляти Українську державу на цих престижних змаганнях.

Бажаю вам продемонструвати свої найкращі якості та вміння і в умовах надзвичайно високої конкуренції досягнути значних спортивних результатів. Зичу вам спортивної вдачі, міцного здоров’я, невичерпної енергії, втілення особистих задумів та досягнення олімпійських висот!

Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для всіх жителів Нової Каховки.

 

З повагою та вдячністю,міський голова

Володимир Коваленко