Шановні працівники служби цивільного захисту і ветерани пожежної охорони!

den-ryativnikaПрийміть щирі і сердечні вітання зі святом – Днем рятівника!

Наша вкрай важлива служба спрямована на охорону життя та здоров‘я людей, збереження національного багатства і навколишнього природного середовища. Попри тяжке фінансове і матеріально-технічне становище, всілякі труднощі та негаразди, служба 101 залишається вірною своєму обов‘язку і з честю виконує покладені на неї завдання.

Вас невипадково називають людьми мужньої професії, які вміють зробити єдино правильний вибір у найскладніших ситуаціях, ризикуючи власним життям заради життя інших.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги офіцерам та рядовим бійцям пожежно-рятувальної служби – лицарям без страху і докору, тим, хто щомиті готовий вступити у двобій з вогняною стихією.

Вітаємо зі святом членів добровільних протипожежних формувань, які докладають всіх зусиль, щоб попередити пожежі, а в разі потреби надають неоціненну допомогу в їх гасінні.

Ми згадуємо теплими словами ветеранів пожежної охорони – людей, які присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і, перебуваючи на заслуженому відпочинку, вболівають за благополуччя служби й щедро передають свій багатий досвід молоді.

Бажаємо всім працівникам служби цивільного захисту, добровольцям, ветеранам пожежної охорони міцного здоров‘я, родинного щастя, незгасної енергії, миру та злагоди, гараздів і благополуччя, здійснення сокровенних мрій та бажань, подальших успіхів у справі забезпечення належного рівня пожежної безпеки в нашому місті.

Нехай завжди поруч з вами будуть краса і добро, тепло рідних і вірність друзів.

 

         З повагою,

А. Кривошеєв, начальник Новокаховського МВ ГУДСНС України у Херсонській області