Шановні працівники служби цивільного захисту і ветерани пожежної охорони!

indexПрийміть щирі і сердечні вітання зі святом – Днем рятівника!
Наша вкрай важлива служба спрямована на охорону життя та здоров‘я людей, збереження національного багатства і навколишнього природного середовища. Попри тяжке фінансове і матеріально-технічне становище, всілякі труднощі та негаразди служба 101 залишається вірною своєму обов‘язку і з честю виконує покладені на неї завдання.
Вас невипадково називають людьми мужньої професії, які вміють зробити єдиний правильний вибір у найскладніших ситуаціях, ризикуючи власним життям заради життя інших.
Сьогодні ми віддаємо данину поваги офіцерам та рядовим бійцям пожежно-рятувальної служби – лицарям без страху і докору, тим, хто щомиті готовий вступити у двобій з вогняною стихією.
Вітаємо зі святом членів добровільних протипожежних формувань, які докладають всіх зусиль, щоб попередити пожежі, а в разі потреби надають неоціненну допомогу в їх гасінні.
Ми згадуємо теплими словами ветеранів пожежної охорони – людей, які присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і, перебуваючи на заслуженому відпочинку, вболівають за благополуччя служби й щедро передають свій багатий досвід молоді.
Бажаємо всім працівникам служби цивільного захисту, добровольцям, ветеранам пожежної охорони міцного здоров‘я, родинного щастя, незгасної енергії, миру та злагоди, гараздів і благополуччя, здійснення сокровенних мрій та бажань, подальших успіхів у справі забезпечення належного рівня пожежної безпеки в нашому місті.
Нехай завжди поруч з вами будуть краса і добро, тепло рідних і вірність друзів

.
З повагою,
А.О.Кривошеєв, начальник Новокаховського МВ ГУДСНС України у Херсонській області, майор служби цивільного захисту