Шановні Таврійчани!

Rizakmal2 березня Таврійськ відзначає 32 річницю з дня заснування міста. У цей день наші серця переповнюються радістю і гордістю за наймолодше місто на півдні нашої області.
Таврійськ – місто районного значення з розвинутою промисловою індустрією, на нашій території розташовано близько 20 підприємств, і я, як міський голова, від себе особисто, висловлюю слова щирої вдячності депутатам міської Ради та членам виконавчого комітету представникам старшого покоління, мудрим наставникам, керівникам та трудовим колективам підприємств, установ, організацій міста, приватним підприємцям, головам квартальних комітетів, об`єднанням громадян, кожному жителю за порозуміння, співпрацю, небайдужість у вирішенні нагальних проблем міста. Упевнено вірю, що завдяки їх багатому досвіду і компетенції наше місто і надалі розквітатиме і розвиватиметься. Ми можемо пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають талановиті і працелюбні люди, які його змінюють.2 3Велика подяка особливо нашому старшому поколінню, яке пережило і війну, і голод, і розруху, вистояло, і показує приклад служіння своєму рідному краю.
Звертаючись до молодого покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому, хочеться бачити їх цілеспрямованими, здоровими, перспективними, освіченими, з активною життєвою позицією
Сьогодні наша країна переживає нелегкий час, але я впевнений, що ми гідно пройдемо через всі випробування, що на наше місто чекає світле майбутнє, нехай час приносить нам лише хороші зміни! Нехай процвітає наше місто! Щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, в кожному домі, в кожній родині, об`єднуючи всіх у згуртовану і небайдужу громаду!
Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем заснування міста!
Усім нам мирного неба над головою та впевненості у майбутньому! 456

З повагою Микола Різак, міський голова м.Таврійськ