Шановні жителі Новокаховської громади, прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік от-от настане, а за ним – Різдво. Це час для неймовірного настрою, надії на диво, час подарунків та привітань. Варто подарувати частинку свого тепла, любові та радості тим, кого любимо і поважаємо.

Новорічні та Різдвяні свята – це час підсумків та нових можливостей, мрій та сподівань. Рік, що минає, не був легким для нашої громади, для кожного з нас. Цей рік поставив перед нами багато важливих питань, на які потрібно буде відповісти вже в новому році. Проте, долаючи труднощі, ми стали сильнішими, навчились дослухатися один до одного, співпрацювати, докладати максимум зусиль для отримання результатів.

Сьогодні я висловлюю щиру подяку медичним працівникам, вчителям, працівникам сільського господарства, підприємцям, правоохоронцям – усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності, хто працює на Новокаховську громаду!

Хай новий 2022 стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе мир і радість у кожен дім! Нехай здійсняться всі бажання і заповітні мрії, а кожен день нового року наповниться добром і щастям!

Хай Різдво Христове укріпить всіх нас у вірі та любові, об’єднає теплом і радістю, наповнить наші серця і кожну домівку своєю благодаттю.

Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

Володимир Коваленко, міський голова