Шевченківські дні у школі № 6

 9 березня у школі № 6  стартували «Шевченківські дні». Ранок святкового дня розпочався усним журналом «Шевченківське слово» для учнів середньої та старшої ланки, яке підготували О. Ткачук та Н. Русакова, – розповідає директор навчального закладу Людмила Гайсенюк.

Для 8-11 класів учителі української мови та літератури Л. Болгаріна, О. Ілюсенко  провели єдиний урок «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря». Шкільний бібліотекар Л. Мєрна презентувала виставку нових видань творів поета.

Для учнів 5-7 класів відбувся концерт-літопис «Шевченко у житті, у творчості, у спогадах». Учні слухали, затамувавши подих, улюблені пісні на слова славетного поета, у виконанні учениць школи, хореографічний колектив «Родзинка» розкривав омріяним танцем глибинні думки Кобзаря – сподівання, мрії і віру у майбутнє України. Декламували вибрані рядки творів, переглядаючи презентацію художніх робіт Шевченка, пригадувалось уже відоме, розкривалось нове. Присутні у залі відчували себе однією родиною, об’єднаною рідним словом Тараса.

Свої враження про творчість Шевченка, ставлення до вшанованого поета, учні усіх класів відобразили у виставці малюнків та плакатів «Шевченкове слово».