Шевченківські дні в ДНЗ «Дюймовочка»

1

На початку березня в нашій державі вшановують пам’ять Великого Кобзаря. В ДНЗ я/с №1 «Дюймовочка» уже стало традицією відзначати шевченківські дні.

З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця в закладі пройшли різноманітні заходи: тематичні заняття –  «Т.Г.Шевченко славетний син України», «Любий наш Кобзарю», «Стежками Тараса»; бесіди –  «Ми онуки твої, Тарасе!», «Творчим шляхом Кобзаря», «Свою Україну любіть!», розваги, оформлені виставки, стінгазети, створені міні-музеї. Музей дерев’яного, глиняного посуду та іграшок, виробів з лози, писанок, свищиків, вишивки, хатніх оберегів. Важлива особливість міні-музеїв – це участь вихованців у їх створенні.

2

Міні-музей в кожній групі – це осередок освіти та виховання, який сприяє формуванню у дітей національної свідомості, любові до рідної землі, розуміння нерозривного зв’язку минулого, сучасного та майбутнього.

4

Кожен міні-музей – це результат спільної роботи педагогів, дітей та батьків.

У класичних музеях не можна торкатися експонатів руками, а в міні-музеях , не просто можна, а й навіть потрібно!

Духовність людини є плодом діяльності її духу, тому плекати духовність у кожній дитини – святий обов’язок і справа честі кожного педагога.

Вихователь-методист Стуканова О.В.