Шевченківський тиждень у школі №3

З 6 по 10 березня  в ЗОШ № 3 проходили Шевченківські дні.
В понеділок день в школі розпочався святковою лінійкою, присвяченою відкриттю Шевченківських днів. Протягом чотирьох днів учні мали змогу поновити та поповнити свої знання про життя та творчість Т.Шевченка на інформаційних хвилинках «Незабутній Шевченко» та на книжковому вернісажі «Шевченко не поет, а голос душі українського народу»; виявити мистецькі здібності під час виставки ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!» та музичних перерв «Поезія Шевченка – то музики народної душа». Учні школи створювали проекти за сторінками життя поета: «Жінки в житті Т.Шевченка» (10-11 клас) та «Сторінками «Кобзаря» (1-8 класи), які після систематизації будуть розміщені на сайті школи.

Завершився тиждень інтегрованими виховними заходами: «Твори Т.Шевченка англійською мовою» (9 класи); «Шевченко – великий син України» (5 класи); «Т.Шевченко мовою математики» (8 класи); гра-подорож «Слався, Тарасе великий» (4-Б та 11-А кл.).

Всі події протягом тижня супроводжувались інформацією на головному екрані школи, на перервах учні переглядали тематичні відеоролики, оголошення, новини.

І. Казанчукзаступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 3