Щаслива і лірична мелодія останнього дзвоника пролунала у таврійській школі №7

25 травня  у школі №7 (директор Лілія Грішагіна)  відбулося свято останнього дзвоника, що став дійсно останнім для  її випускників –учнів 11-А класу.

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася директор школи  Лілія Володимирівна, яка  відзначила успіхи та досягнення учнів і вчителів школи за  2017-2018 н.р., що мають визнання не тільки в нашому місті, а й в області. Були нагороджені грамотами переможці предметних  олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням  за відмінні успіхи у навчанні.

Привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків завітали  гості: міський голова Таврійська Микола Різак,  керуюча справами виконавчого комітету Таврійської міської ради Наталія Левченко, генеральний директор Приватного акціонерного товариства «Фірма Харсоноблагробуд» та член виконкому Новокаховськоъ міської ради Анатолій Подофа, методист  міського методичного кабінету Анна Наумчак, виконавчий директор  «Новокаховського механозборочного заводу» Олександр Ляшенко.

Вони щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту в вузах, коледжах, і вищих навчальних закладах, щоб стати достойними, само реалізованими  щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Побажали всім дітям успішних іспитів, гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров’я і найкращих перспектив.

Мер Микола  Різак нагородив грамотами та грошовою винагородою кращих учнів школи: неодноразову  переможницю предметних олімпіад ученицю 11-А класу Теслю Юлію,  бронзового призера чемпіонату Європи з таеквон-до учня 11-А класу Плаксіна Олександра, переможницю міських та обласних конкурсів з вокалу ученицю 10-А класу Ткач Анну.

Методист Анна  Наумчак вручила грамоти кращим учням та вчителям школи від міського відділу освіти.

Красивими танцювальними  композиціями привітали випускників учасники  хореографічного колективу «Ritmix» (керівник Лілія Пономаренко).

Прикрашали урочистість виступи творчих дітей школи, вітання батьків та  класного керівника.

І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники, а на очах у вчителі та батьків з’явилися сльози. Випускники випустили в небо   повітряні кульки , як символ прощання з дитинством. І врешті-решт дзвінок покликав всіх учнів на великі літні канікули а випускників школи у доросле самостійне життя. Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!