Щасливий час для дітей Нової Каховки

Шумно та гамірно було цими вихідними в центрі Нової Каховки, на площі перед Облагробудом. Адже в цей день, 30 червня, тут відбувалось велике благодійне свято “Щасливий час”. Організаторами цього веселого дійства для усіх охочих дітей виступила Міжнародна благодійна місія ІМОСЕ та Церква Різдва Христова.

Святковий захід проходив у форматі одноденного табору і був досконально продуманий організаторами так, щоб кожна дитина отримала достатню кількість уваги та задоволення. Усі дітлахи були розподілені по командах за віком і разом зі своїми вожатими відвідували різні станції, на які умовно було поділено локацію свята. Зокрема на дітей чекали різноманітні активності, естафети, майстер-класи, батути, велика надувна гірка, солодка вата, попкорн та багато-багато іншого. А на завершення усі учасники отримали приємний сюрприз – цукерки та дитячі Біблії у подарунок.

Усього, за попередніми підрахунками, участь у святі взяло від 450 до 500 дітей різного віку, а в організації було задіяно більше 60 волонтерів. Також варто додати, що Нова Каховка – це далеко не перше місто, де місія ІМОСЕ провела дитяче свято. Вже кілька десятків міст та селищ України приймали у себе волонтерів цієї благодійної організації, а попереду ще більше населених пунктів, діти яких також зможуть стати учасниками цього дивовижного дійства.

Тож побажаємо волонтерам успіху в їх подальшій праці, а вам пропонуємо невеликий фоторепортаж з місця подій.