«Щасливій дитині – щаслива родина»

Сьогодні,  29 вересня, були підведені підсумки загальноміського конкурсу малюнків серед учнів «Щасливій дитині – щаслива родина», приуроченого до Дня усиновлення.

Як розповіла начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко, на розгляд конкурсній комісії було представлено 50 дитячих робіт. «Оцінювати було важко, адже кожна робота – унікальна і самобутня, – зізналась Оксана Миколаївна. – Діти  сприймають світ не так, як ми, і мають  особливе бачення проблем. Це дуже добре видно на представлених роботах. Ми щиро вдячні усім за участь та підтримку даного конкурсу».

За підсумками, переможцем конкурсу стала Софія Коняшенко, учениця 1 класу,  школи  №10. У свої сім років дівчинка змогла не лише передати глибокий зміст зображуваної теми, а й зробити це професійно: неабиякий хист до малювання у даній роботі важко не помітити. img_6555Друге місце присуджено роботі Вероніки Юсупової (школа №10), третє – Олександри Малик (школа №3).  Крім того, нагороди отримали учні ще у двох номінаціях. Так, за найемоційніше розкриття теми відзначили учня школи №10 Яна Бойка, а за оригінальне розкриття теми – ученицю НКТЕЛу Емілію Бобощенко.

Дипломи та подарунки  учасникам вручили заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко та працівники міськвиконкому.  Ну, а під завісу малечу чекало чаювання зі смаколиками.

Виставка дитячих робіт наразі знаходиться у виконкомі, тож її можуть переглянути усі охочі.
img_6562 img_6568img_6585 img_6575 img_6580img_6542img_6552