У Новій Каховці ошукали людей, які продавали речі у комісійному магазині

Результат пошуку зображень за запитом "комиссионные магазины"На базі «Херсоноблагробуд» (УПТК) по вул. Промисловій, 7, ще на початку року здійснював свою діяльність «дехто», хоча відоме його ім’я, номер телефону та інформація про попереднє місце роботи в органах, а як підприємець, чомусь не зареєстрований, тому в базі даних його координати відсутні.

«Комерсант» орендував приміщення, найняв продавців та відкрив комісійний магазин.

Товар надходив, продавці мінялись, торгівля йшла. З часом «власник» зачиняє магазин, вивозить усі речі в невідомому напрямку, залишаючи довірливих комітентів без їх власних речей та грошей. Натомість, споживачі, які звернулись до інспекції, мають думку про те, що речі відвезені до магазину з продажу «секонд хенду», але довести це не в змозі, та й не знають на кого скаржитись.

Потерпілі від шахрая люди мають при собі квитанції, на одних лише печатка «згідно з оригіналом», на інших вказана фірма ТОВ «!», на сьогодні з’ясувано адресу і засновника фірми, а ось довести, що “підприємець” причетний до цієї афери важко. Але можливо, при бажанні.

Інспекція на прохання споживачів звернулась до Новокаховського відділу поліції, але бажаного результату поки що не має. А в тім збільшується  кількість ошуканих людей, що мали намір через таку послугу продати свої речі. В недалекому минулому до «комісіонок» також була відповідна увага, для одних продати те що набридло, для інших придбати нове, цікаве, іноді ексклзивне. Але що б так ошукати людей…

Поради тим, хто користується послугами комісійної торгівлі:

-під час передачі власних речей, звертайте увагу комісіонера на стан речі, та вимагайте провести запис у квитанції;

-на квитанції повинна бути інформація про власника магазину з індикаційним кодом ( бажано з печаткою);

-не здавайте відразу багато речей, спостерігайте як реалізуватимуться раніше здані;

-поцікавтеся відгуками про цей заклад у знайомих, тощо.

   А. Прокопенко, начальник інспекції у справах захисту прав споживачів