Ще одна нагорода Сергія Чухрая

Як повідомили у прес-службі ХОДА, спортивна гордість країни, новокаховчанин Сергій Чухрай отримав відзнаку від голови Херсонської облдержадміністрації.

Юрій Гусєв вручив  триразовому олімпійському чемпіону Почесну грамоту, привітав Сергія Чухрая з 65-річчям та подякував за те, що він прославляє на міжнародному рівні Херсонщину.

Сергій Чухрай – український веслувальник, байдарочник, триразовий олімпійський чемпіон. Вперше він завоював олімпійське золото на монреальській Олімпіаді у 1976 році. Тоді молодому спортсмену з Херсонщини у складі команди байдарки-четвірки вдалося вибороти першість на дистанції 1000 метрів.

Через чотири роки на ХХІІ Олімпійських іграх він отримав дві золоті нагороди на дистанції 500 та 1000 метрів на байдарці-двійці. Результати спортсменів були настільки високими, що на офіційних змаганнях їх побили лише через 10 років.

Після закінчення активних виступів Сергій тренував молодих спортсменів. Роки плідної тренерської роботи дали свій результат: він підготував сім чемпіонів світу, призерів Олімпійських ігор.