Ще раз про декомунізацію

декомун-1Як ми вже повідомляли, минулого тижня у Новій Каховці, під час чергового засідання робочої групи з виконання закону про декомунізацію, обговорювалися заборонені символи на місцевих пам’ятниках та обелісках, нові назви вулиць й питання, пов’язані з їх перейменуванням.
Впродовж кількох днів на адресу нашого видання, а також до редакції газети «Нова Каховка» надійшло чимало листів та телефонних дзвінків з цього приводу. Деякі мешканці, на жаль, взагалі не володіють інформацією й у всьому звинувачують керівництво міста, або ж у паніці думають, що надруковані в газеті підсумки опитування у соціальній мережі ФБ, і є остаточними новими назвами вулиць.
Тож підкреслимо: міська влада жодного стосунку до прийняття рішень перейменувати вулиці не має, а є виконавцем закону, ухваленого Верховною Радою 21 травня 2015 року. Усі обговорення, голосування та дискусії з цього приводу у соціальних мережах на роботу комісії з виконання закону не впливають. Члени робочої групи розглядають усі пропозиції мешканців, які надходять у письмовому вигляді до виконкому та на електронну адресу сайту міської ради. Тож, якщо ви хочете надати свої варіанти щодо зміни назв вулиць – звертайтеся до виконкому (каб. 207), або надсилайте листи на ел. пошту: nkmv@kahovka.net. Про дату, місце й час проведення наступного засідання робочої групи буде повідомлено додатково. Детальну інформацію про підсумки засідання, що відбулось, коментарі спеціалістів, перелік заборонених та не заборонених символів та ін. читайте у свіжому номері газети «Нова Каховка», який вийде у друк вже завтра.