Ще раз про саморобний фугас, який знайшли на автовокзалі Нової Каховки

Наше видання першим в місті оприлюднило інформацію про вибуховий пристрій, який прибиральниця автовокзалу знайшла 24 липня в смітниковому контейнері. Це повідомлення дуже швидко поширилось через соціальні мережі.

Пов’язане Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½ÑПісля цього деякі користувачі цих мереж вельми не об’єктивно намагались звинуватити наше видання в тому, що такі повідомлення ми оприлюднюємо заради піару.

Шановні читачі! Доводимо до вашого відома, що перш ніж оприлюднювати подібну інформацію, редакція завжди перевіряє її на достовірність у відповідних органах (СБУ, поліція, прокуратура).

А стосовно піару, то, повірте, він нас особливо не турбує. На сьогодні ми єдине в місті інтернет-видання, яке найбільш повно висвітлює події в чотирьох основних рубриках: “Місто”, “Херсонщина”, “Україна”, “Світ”. У нас є своя стала читацька аудиторія, для якої ми й працюємо у напруженому ритмі, майже цілодобово, без вихідних і святкових днів, і якій ми вдячні за відданість нашій газеті.

Але повернімося до вибухового пристрою. Ось що з цього приводу написав відомий херсонський журналіст Сергій Яновський у “Голосі України“:

“Прибиральниця автостанції у місті Нова Каховка, що на Херсонщині, пішла виносити сміття у контейнер і виявила в ньому… саморобний вибуховий пристрій. Спочатку вона не зрозуміла, що це за підозріла ємність, але поліцію викликала. А вже поліцейські визначили, що в ємності було близько двохсот грамів пластиду із запалом від звичайної бойової гранати.

Новою Каховкою миттю рознеслися чутки про те, що автостанцію збиралися підірвати терористи, але версію про підготовку теракту місцеві правоохоронці спростовують. Адже огляд кустарного фугасу показав, що в ній відсутній радіодетонатор чи інший пристрій для дистанційного підриву. За більш вірогідною версією, цей «подаруночок» міг везти хтось із пасажирів рейсових автобусів. Та, побоюючись перевірки під час зупинки на автостанції, запанікував і мерщій викинув небезпечний предмет до сміттєвого баку.

Хто саме це був, встановити не вдалося, оскільки свідків не знайшли. А в «поле зору» камер відеоспостереження майданчик біля контейнеру з відходами не потрапляв. Хоча добре вже те, що знахідку можна буде знешкодити і від її вибуху жодна людина не постраждає”.

Доречно зазначити, що факт виявлення вибухового пристрою на нашому автовокзалі мав місце. Саме це ми й намагались довести до відома читачів. Про який піар тут може йти мова? Дякувати поліції та вибухотехнікам, що це не коштувало нікому життя!