Ще раз про Таврійську залізничну лікарню

Проблеми, які виникли у поліклінічному відділенні ДП “Одеська залізниця” м. Таврійськ, ми висвітлювали вже неодноразово. Сьогодні туди завітали  міські голови Нової Каховки і Таврійська Володимир Коваленко і Микола Різак.
Про це повідомляє  власний кореспондент «НК online».больница-3Як ми повідомляли раніше («Одеська залізниця» кинула напризволяще поліклінічне відділення у Таврійську” ) з 1 січня 2015 року лікарня, яка знаходилася у відомстві “Укрзалізниці”, залишилася на «узбіччі» реформування медичної галузі у буквальному сенсі цього слова. Завдяки необдуманими рішеннями київських чиновників колектив у складі 54 медичних працівників залишився без фінансування на поточний рік. Тому колектив лікарні, на чолі з головним лікарем  Володимиром Ломачуком, зустрів обох мерів із цілком виправданими та болючими  питаннями: “За що нам жити? Як годувати сім’ї, що буде з нами далі?”. Володимир Коваленко та Микола Різак повідомили колектив, що ця проблема обговорювалася більш як тиждень тому на спеціальному засіданні в обладміністрації під головуванням першого заступника губернатора Херсонщини Валентини Сичової. Але рішення так і не було знайдено. Тому голови обох міськрад планують весь “фінансовий удар” взяти на себе, вирішивши проблеми за рахунок міських бюджетів.  больница-2больницаМер Нової Каховки довів до відома  присутніх на зібранні медпрацівників  те, що 27 лютого, на позачерговій сесії, він звернеться до депутатів міськради з пропозицією виділити 300 тисяч гривень на фінансування потреб лікарні у першому кварталі поточного року за спеціальною програмою. Іншого виходу із даної ситуації він не бачить. Він має надію, що депутати дослухаються до його пропозиції і з перших чисел березня колектив буде забезпечений заробітною платою та фінансами на поточні потреби. Також Володимир Іванович сподівається, що за цей час «вгорі» буде вирішене питання передачі майнового комплексу з балансу “Укрзалізниці” на міський. Надалі, після певного реформування, лікарня стане відділенням Новокаховської ЦМЛ, яка буде обслуговувати мешканців Таврійська.
Медичний персонал подякував міським очільникам за турботу та висловив сподівання, що доля їхнього закладу буде вирішена депутатським корпусом на їх користь.жд-больница