Ще з одним Героєм – Петром Тем’янінцем – попрощалися на Херсонщині

Сьогодні, 27 грудня, у смт  Дніпряни Новокаховської міськради відбулося прощання  з учасником бойових дій в зоні проведення АТО Петром Тем’янінцем, який помер 25 грудня після тривалої хвороби.

Як вже інформувало наше видання, Петро Іванович – корінний житель Дніпрян. На війну пішов добровольцем.  Служив у складі 28-ї бригади гранатометником, командиром відділення під час звільнення Донецького аеропорту. Мав позивні «Фраєр» та «Хуліган».

У складі 56-ї бригади в якості розвідника брав участь в бойових діях за Дебальцево, звільняв Комінтерново, Павлополь, Гнутово.

Провести в останню путь Петра Івановича та віддати шану родині Героя  зібралися рідні та близькі, друзі, представники місцевої влади Нової Каховки та Дніпрян, односельці, військові побратими, депутати, учасники АТО, громадські активісти, вчителі Дніпрянської школи, у якій свого часу освіту здобув військовий.

Панахиду за покійним  відслужив настоятель Свято-Введенської церкви отець Віктор. Траурною ходою  люди пройшли від дому, де мешкав  Петро Тем’янінець,  до площі перед місцевим Будинком  культури,  де  усі  небайдужі могли попрощатися з Героєм.

Слова співчуття родині  військового висловили керуючий справами міськвиконкому Василь Акуленко, голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий та інші. Поховали  бійця на селищному цвинтарі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!