Щира вдячність від Новокаховських освітян

3 жовтня 2018 року в Палаці культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, за підтримки міського голови Володимира Коваленка, який впродовж 16 років опікується життям педагогів міста.

Відділ освіти Новокаховської міської ради висловлює щиру подяку всім, хто виявив бажання і доклав зусиль, щоб свято залишило яскравий слід у душі кожного освітянина.

Висловлюємо вдячність народному депутату  України Івану Віннику, який особисто вітав квітами всіх гостей свята, і презентував музичний дарунок – виступ творчих колективів з Великоолександрівського району. Депутат у своїй вітальній промові підкреслив, що разом із міським головою прийняли рішення щодо заміни вікон на сучасні одному з найкращих закладів позашкільної освіти області – Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (директор Ірина Лісовська).

Щирі слова подяки Благодійному фонду депутата Херсонської обласної ради Ігоря Колихаєва, який презентував цінні подарунки, вручені на сцені,  50 найдостойнішим представникам освіти нашого міста.

Окрема вдячність активній частині депутатського корпусу Новокаховської міської ради, яка  не стоїть осторонь життя освітян, а бере активну колективну та особисту участь у вирішенні проблемних питань учбових закладів, щиро радіючи досягненням наших педагогічних колективів.

Дякуємо за допомогу і підтримку під час проведення святкувань приватним підприємцям Н.В. Соколовій, С.Ю. Гриненку, О.О. Цисовському.

Освітяни – це вагома частинка   громади міста і ми вдячні всім, хто активно переймається проблемами педагогів, допомагає і підтримує.

З повагою  начальник Новокаховського відділу освіти Оксана Якубова