Що обіцяє Вогненний Півень всім знакам зодіаку?

Однією з чеснот Півня є щирість. Він прямо висловлюється, нічого не приховуючи і не спотворюючи. Його категоричність часто здається безтактністю і навіть грубістю, тому в 2017 р. бажано всім керуватися не емоціями, а розумом.

Півень — лідер, він не любить зауважень в свою адресу, лише свою думку вважаючи правильним. Йому по душі робота, пов’язана із спілкуванням, лестощі і хвалебні промови. Незважаючи на це, йому не чужі доброта, вірність, доброзичливість, сміливість. Рік 2017 — сприятливий для серйозної кар’єри, але доведеться чимось виділятися. Удача чекає прямолінійних і цілеспрямованих кар’єристів.

Півень — трудоголік, легкі гроші не для нього, він завжди перевантажує себе роботою. Гороскоп всім знакам зодіаку в 2017 р. радить визначитися c бажаною метою, інакше, активно піднімаючись на вершину кар’єри, можна залишитися самотнім.

Знаки, до яких Вогненний Півень особливо прихильний

Півень схильний допомагати людям активним, цілеспрямованим. Є знаки, до яких він особливо прихильний:

 • Овен. У 2017 р. життя заграє всіма барвами. Після попередніх двох важких років, вони нарешті розслабляться і скористаються результатами своїх наполегливих праць. Правда, в перші 6 місяців знадобиться деяка концентрація зусиль і уваги, зате наступний етап буде по-справжньому «курортним».
 • Телець. 2017-й для Тельців стане роком відпочинку від невдач, якими так часто нагороджувала їх Мавпа. Їх чекаєГороскоп за знаками Зодіаку на 2017 рік | Все про 2017 ріккомпенсація за всі втрати минулого року, але знадобиться завзятість і терпіння, впасти в нірвану не дадуть швидко змінюють один одного, події.
 • Лев. Належать до цього царської знаку, потраплять в нестандартну для себе ситуацію — їм не потрібно буде ні з чим боротися. Вони будуть потрапляти в ситуації тільки з хорошим результатом. Сильно розслаблятися все ж не варто, виникнення важких обставин не виключено, але відразу зреагувавши на них, від неприємностей можна швидко позбутися.
 • Ваги. У цього знака великі перспективи на значне поліпшення якості життя. Потрібно лише діяти рішуче, не шкодуючи сил, а в цей рік Терезам посильна будь-яке завдання.
 • Стрілець. Люди, що відносяться до цього знаку — оптимісти з сильною енергетикою. Це дає їм багато шансів на легке рішення будь-яких проблем. Їх чекає багато знайомств і відновлення старих ставлення.
 • Водолій. 2017-й — рік Водоліїв. Вони, як і Півень, володіють творчою натурою і по духу дуже близькі до нього. Поки він при владі, представники цього знака реалізують усі свої таланти.
 • Риби. Попередні 10 років були для них невдалими, натомість, в новому 2017 р., вони піднесуться і зроблять великий ривок у всіх справах.

Гороскоп за знаками зодіаку, яким до 2017 року не слід впадати в блаженний стан

Не для всіх знаків життєві обставини складуться дуже вдало. Деяким доведеться перебувати весь час не чеку:

 • Скорпіон. Багатьох Скорпіонів очікують радикальні зміни. Їх накриє хвиля перетворень, але станеться це після зустрічі людини, слідом за яким їм захочеться відправитися безоглядно. Проявивши нерішучість, цей шанс можна назавжди втратити.
 • Близнюки. Їх чекає хороша перспектива, тільки потрібно правильно ставити завдання, постійно зважувати ризики. Одна помилка і багато років будуть втрачені, але зірки на їх стороні і може здатися, що успіх пояснюється присутністю чарівництва.
 • Рак. Для Раків настає перебудова, яка поселить у їх душі невпевненість. Щоб не загубитися, астрологи пропонують не упускати можливості завести нову дружбу, хтось із цих людей матиме позитивний вплив на подальше життя.
 • Діва. Від Дів потрібно особиста участь у всьому, так що плисти за подіями не вийде. Вже з початку року доведеться проявляти твердість, рішучість і хитрість.
 • Козеріг. Козерогів просто вимотають часто виникають перешкоди. Але якщо вдасться змінити погляд на навколишній, розставити правильні акценти, то сприйняття світу зміниться і проблеми, пов’язані з нелюбов’ю Півня до материалистичности Козерогів, здадуться не такими величезними.

Незалежно від того, що пророкує гороскоп, потрібно з оптимізмом дивитися у майбутнє, тоді все буде добре.

Джерело: vidpoviday.com