Що робитемо з серпом та молотом? Ваші пропозиції, новокаховчани! ОПИТУВАННЯ

серп-и-молот

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» робочою групою, утвореною розпорядженням міського голови від 30.06.2015 року №182-р прийнято рішення про демонтаж монументу «Слава труду», розташованого на розі вул. Першотравнева та просп.Перемоги навпроти центральної прохідної Електромашзаводу. Цей монумент виготовлений з нержавіючої сталі, його висота 18 м, вага 14 т. Оскільки його бетонний фундамент має значну вагу та заглиблений на 2,5 метри, розглядалось питання реконструкції монументу.

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради пропонує до Вашої уваги існуючий стан влаштованого монументу «Слава труду» та кілька варіантів зміни зовнішнього вигляду монументу з урахуванням мінімальних витрат міського бюджету.

Просимо всіх небайдужих розглянути запропоновані варіанти та надати до управління містобудування та архітектури свої пропозиції по реконструкції існуючого монументу «Слава труду» у вигляді ескізу та опису до нього з обґрунтуванням запропонованого варіанту, враховуючи мінімальні витрати на проведення таких робіт. Пропозиції надавати протягом одного місяця (кабінет 115 виконкому).

Існуючий стан влаштованого монументу «Слава труду»:
Кілька варіантів зміни зовнішнього вигляду монументу з урахуванням мінімальних витрат міського бюджету:

Варіант №1: пропонується демонтувати деякі частини молоту та серпа; з демонтованого металу виготовити колообразну композицію (з обох боків) нагадуючу «турбіну» із заголовними літерами назви міста, використати частину, що залишилась від серпа, як частку нової композиції яка нагадуватиме падаючу з греблі воду, обертаючи турбіну.

Варіант №2: пропонується демонтувати деякі частини молоту та серпа; з арматури виготовити глобус на якому розмістити карту України, по боках розмістити національний прапор та герб.

Варіант №3: пропонується демонтувати деякі частини молоту та серпа; з демонтованого металу виготовити композицію схожу на тризуб.

Варіант №4: пропонується демонтувати деякі частини молоту та серпа; по центру встановити глобус з арматури на якому розмістити карту України, дзеркально відобразити частину серпа що залишилась та фундаменту відповідно, по боках розмістити національний прапор та герб.

Управління містобудування та архітектури

[yop_poll id=”10″]