Що ти знаєш про місцеве самоврядування?

В рамках Європейського тижня місцевої демократії у Новокаховському НВК №2 17 жовтня відбулась виховна година для учнів 10-А класу на тему: «Європейські стандарти – місцевому самоврядуванню».

Головна мета заходу – довести, що участь населення у справах свого міста або селища допомагає у прийнятті конструктивних рішень на місцевому рівні, а також є найважливішим чинником життєздатності демократії.

Вчитель історії і права Ткаченко В. нагадала учням про роль місцевих органів врядування у вирішенні нагальних проблем громади. Бібліотекар школи Подоляк В. провела  вікторину на тему: «Що ти знаєш про Європу?».

Також серед учнів відбулось бліц-опитування «Якби я був мером…». Старшокласники дуже серйозно поставилися до запитання. Так, всі опитані на перше місце поставили ремонт доріг у місті і створення притулку для бездомних тварин. На другому місці – ремонт автобусних зупинок, на третьому – наведення ладу на місцевих пляжах. Завершилася виховна година переглядом відеоролика про Європейський тиждень.