Що відомо про переможницю «Чорноморських ігор» – 2018

У Скадовську відбувся супер-фінал XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». Гран-прі знаменитого вокального конкурсу виборола 16-річна Еліна Іващенко з м. Бровари. До тріумфу її привів хіт «Listen» із репертуару Бейонсе, повідомляє “Новий день“.

– Я дуже велика фанатка Бійонсе, люблю цю пісню і хотіла взяти її на конкурс ще три роки тому, але розуміла, що по-дорослому ця пісня звучатиме лише трошки пізніше і виконуватиму я її професійніше, тому обрала її для «Чорноморських ігор», — зізналася Еліна.

Те, що Еліна Іващенко серед головних претендентів на гран-прі, стало очевидним ще після фіналу, у другий день фестивалю. Це єдина конкурсантка, якій всі судді, як один, виставили найвищий бал – «десятку». Еліна перемогла в категорії «Дівчата, старша група». На сцені всі три конкурсні дні дівчина трималася впевнено, вже як доросла артистка, не показуючи хвилювання. Хоча хвилювання було як під час конкурсу, так і вже після нього, з нагородою у руках.

-Тримаю зараз статуетку і не усвідомлюю, що взяла це гран-прі, стала переможницею. Дуже щаслива з того, що цього року приїхала на «Чорноморські ігри».  Для мене фестиваль став великою дружньою сім’єю, в якій можна набратися досвіду і показати себе. Сцена «Чорноморських ігор» — це нова сходинка в моєму житті.   В першу чергу вдячна своїм педагогам, яких у моєму житті було багато. Я вдячна кожному з них, тому що вони вклали в мене частинку творчості, частинку вокального мистецтва і напевно вони пишаються зараз мною, — розповіла переможниця.

Співати Еліна почала в три роки, ну а професійно вокалом займається із шести, коли пішла до музичної школи. Зараз дівчина навчається у   Київському інституті музики ім. Р. М. Глієра. «Чорноморські ігри» вже не перша перемога  для Еліни. У 2016-му вона стала тріумфаторкою вокального проекту «Голос. Діти-3», який створив телеканал «1+1». Еліна Іващенко була підопічною Тіни Кароль. Переможця телешоу визначали глядачі, шляхом SMS-голосування.

Також відомо, що дівчина сирота і її виховує бабуся. Якось на ранковий ефір Еліна принесла журналістам гостинці – пиріжки від бабусі, яку дуже любить. Після перемоги на «Чорноморських іграх» дівчина планує ще більше заглибитися у музику, а ще її голос прозвучить у кіно, яке зараз знімається. Що це буде за фільм Еліна не говорить, тримаючи інтригу.

Марина Савченко