Щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго»

Публічна пропозиція щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго» новому постачальнику електричної енергії

Шановні побутові споживачі!

З метою безперебійного постачання Вам електричної енергії пропонуємо всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ «Херсонобленерго» за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. перерахувати новому Постачальнику, а саме ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» в рахунок виконання зобов’язань по діючим договорам про постачання електричної енергії.

У разі наявності заперечень щодо наданої пропозиції про проведення перерахувань новому Постачальнику, споживачі мають право до 15.02.2019 року звернутись до АТ «Херсонобленерго» із відповідними зауваженнями та пропозиціями.

У випадку відсутності заперечень споживача у вказаний термін, вищезазначена пропозиція вважається прийнятою споживачем та всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ «Херсонобленерго» за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. будуть перераховані новому Постачальнику, а саме ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» в рахунок виконання діючих договорів про постачання електричної енергії.

З повагою,

Голова Правління АТ «Херсонобленерго  І.М. Сафронов