Щомісячна апаратна нарада у Новій Каховці. Фінанси, реформи, хвороби

Сьогодні, 7 лютого, у Новій Каховці  відбулася щомісячна апаратна нарада, участь у якій взяли керівники міських управлінь та установ, комунальних підприємств і відділів виконкому.

На початку мер Володимир Коваленко запросив на середину зали почесного громадянина міста Анатолія Подофу для привітань з нагоди 75-річчя. Володимир Іванович подякував йому за багаторічну працю не тільки на користь Нової Каховки, а й, без перебільшень, всієї України. Побажав міцного здоров’я, енергії, натхнення, щастя та злагоди.


Також міський голова представив керівника нового комунального підприємства «АкваСпорт» Оксану Лисенко, яка буде займатися адміністративно-фінансовими питаннями стосовно будівництва спортивного комплексу, що з’явиться на території колишнього парку комсомольців.
Далі перейшли до обговорень питань, пов’язаних із життєдіяльністю міста. Зокрема, начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва доповіла про підсумки наповнення міської скарбниці за січень, зауваживши на великому навантаженні на видатковій частині бюджету: на перший місяць року припадають розрахунки за енергоносії, а цього року до цих витрат закладене придбання транспортних засобів для одного з комунальних підприємств міста.


Про основні аспекти реформування пенсійної системи розповіла начальник управління Пенсійного фонду Людмила Метляєва.
Стосовно напруженої ситуації з розрахунків пільг і субсидій населенню виступила начальник управління праці і соціального захисту Олена Стоянчук. Після її виступу, під час наради, надійшло повідомлення про надходження коштів для розрахунків з ОСББ. Про це Олена Михайлівна одразу повідомила присутніх.
Ще одним з обговорюваних питань була ситуація щодо захворюваності новокаховчан на кір, краснуху і дифтерію. Спалах цих недуг спостерігається в інших областях України. Головний лікар міської лікарні Ігор Гайдаманчук запевнив: приводу для хвилювання немає. Випадки захворюваності в Новій Каховці не зафіксовані.
При обговоренні питань сусідніх з Новокаховською рад міський голова Таврійська Микола Різак попросив особистого втручання Володимира Коваленка щодо облаштування пішохідного переходу на вул.Незалежності світлофором. Як це не прикро, щороку тут з вини водіїв автівок гинуть люди, а транспортні управління, які утримують цю трасу обласного значення, не реагують на звернення очільника Таврійська. Питання потрібно виносити на обласну колегію, можливо, тоді воно зрушить з мертвої точки, вважає М.Різак.
З-поміж інших важливих тем, обговорювали можливості виконання держпрограми «Доступні ліки», створення у місті інклюзивного центру для дітей, проблеми, пов’язані з легалізацією робочих місць тощо.
Наприкінці наради до присутніх у залі керівників звернулася представник БФ «Нова Каховка» Олена Ходорковська. Вона запросила усіх взяти участь у святкуванні Масляної (18 лютого), де буде представлений і Благодійний фонд. Його працівники мають намір збирати кошти для допомоги в облаштуванні кімнати для приготування їжі у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.