Завершується щорічна благодійна акція «Подарунок до Різдва»

З року в рік, за доброю традицією, Церква Різдва Христова проводить благодійний марафон зі збору різдвяних подарунків для дітей з малозабезпечених верств населення, а також вихованців інтернатів та профільних санаторіїв Херсонщини. Зокрема в цьому році вже близько двохсот дітей отримали смачні подарунки придбані на кошти прихожан церкви, а також окремих спонсорів. І хоча різдвяні свята вже минули, але волонтери досі продовжують відвідувати діточок з святковою програмою та подарунками.

Так, 30 січня, команда волонтерів, на чолі з єпископом Сергієм Вознюком, завітала до Новокаховського протитуберкульозного санаторію «Джерельце». На сьогоднішній день в санаторії перебуває близько 40 дітей молодшого та середнього віку, які з неприхованим задоволенням раділи гостям та отриманим подарункам. На жаль, через карантин не всі діти змогли побувати на святі, але подарунки, були вручені усім діточкам без виключення.

Одразу після відвідання санаторію «Джерельце», волонтери Церкви Різдва Христова завітали з різдвяними привітаннями до вихованців Новомаячанського дитячого психоневрологічного санаторію “Надія”.

В цьому закладі проходять профілактику та лікування діти з різних родин, але абсолютна більшість дітей – це вихованці інтернатів Херсонщини.

Волонтери розповіли дітям історію Різдва, а також подарували смачні подарунки, дитячі Біблії, та привезли гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття.

Церква Різдва Христова висловлює щиру подяку усім жертводавцям та людям доброї волі, які долучились до акції «Подарунок до Різдва». Нехай Бог рясно благословить кожного з вас!