Шкідливі звички – шлях у нікуди…

29 листопада у ЗОШ №7 (директор Лілія Грішагіна) відбувся круглий стіл «Шкідливі звички –шлях у безодню», який підготували та провели заступник директора з виховної роботи Блинда В. Б., психолог Лемешева Т. Є., педагог-організатор Копил Н. М. Метою заходу  є продовження формування поняття про здоровий спосіб життя, його пріоритет, профілактика шкідливих звичок та відмова від них, виховання відповідального ставлення до свого здоров’я.

Школярі підготували повідомлення про історію виникнення і розвитку згубних звичок суспільства. Учнями була створена символічна «квітка здоров’я» , на пелюстках якої діти писали визначення «Здоров’я – це…». Цікавими були роздуми дітей про проблеми, які турбують сьогодні молоде покоління. Для отримання більш детальної інформації шкільний бібліотекар Шарапова О. М. підготувала тематичну виставку «Скажемо ні – шкідливим звичкам».

Учасники круглого стола не тільки отримали корисну інформацію про шкоду шкідливих звичок, а й емоційно дискутували на тему користі здорового способу життя.

Щиро сподіваємось, що учні зробили правильні висновки та ніколи не зроблять хибних кроків у житті!