Шкільний новорічний бал відбувся у Новій Каховці

Одна з найяскравіших довгоочікуваних  подій у житті новокаховської школи №8  – це новорічний бал для старшокласників. Цього року 8 чарівних юнаків і дівчат у вечірніх костюмах і сукнях вийшли на сцену, щоб позмагатися  за корону Короля і Королеви  новорічного балу: Петренко Анжеліка (10-А), Аннас Юлія (10-А), Юрченко Анастасія (8-А), Бандуровський Дмитро (8-А), Дорош Іван (8-А), Тумасян Елеонора (8-Б), Царик Денис (8-В), Ізотова Дарина (8-А).

За виступами конкурсантів уважно спостерігало й авторитетне журі, яке очолив  міський голова Володимир Коваленко. Воно й мало визначити переможців у номінаціях та присудити титули «Короля» і «Королеви» новорічного балу найкращим на їх погляд учасникам. У складі журі були голова батьківського комітету школи Олена Тиркало, депутати міської ради Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко , консультант «MARY KAY» Оксана Масюткіна.

Цей новорічний вечір  переплітався  з твором «Ніч перед Різдвом» і складався з безлічі яскравих народознавчих моментів, які сприймалися глядачами  на одному диханні. Виступи конкурсантів ще й супроводжувалися виконанням колядок та щедрівок.

Чотириконкурси: «Візитка», «Новорічний костюм», «Талант», «Українська страва»  стали перепусткою до заповітної мети. Усі присутні з цікавістю  спостерігали за перевтіленням конкурсантів у  різні казкові образи: Алісу, Попелюшку, Пірата, Мафії, Ляльку, Ковбоя.

За підрахунком балів Королем і Королевою  обрано учнів: Дороша Івана (8-А клас) та Юрченко Анастасію (8-А клас).

Усі учасники та переможці отримали стрічки зі своїми титулами й подарунки –  грошові премії від міського голови Володимира Коваленка та депутатів міської ради ,  косметику для дівчат від консультанта «MARY KAY» Оксани Масюткіної, а хлопці –парфуми  від голови Ради школи, депутата Наталі Марченко.  Двоє яскравих  учасників отримали за неординарність окремих виступів премії від директора школи Оксани Олійник.

Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2018 року.