Школа №3: “Нехай земля квітує всюди – природу збережімо люди”

22 квітня у світі відзначили Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Отож, і учні новокаховської загальноосвітньої школи №3 взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.

23 квітня відбулася акція «Моя обіцянка планеті Земля» (1-5, 9 кл.), проведена з метою виховувати в учнів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, повагу до природи, шанобливе ставлення до планети. «Як багато ви знаєте про планету, на якій ми мешкаємо?» – відповідь на це запитання розкрито в рамках усного журналу «Цікаве про нашу Землю» (5 кл.). Учні 3-Б класу створювали «Зелену планету» за допомогою конструктора ЛЕГО, бо всім давно відомо, яку важливу роль відіграють рослини. Своє бачення, як зберегти екологію міста, представили учні 3-А класу у колективному проекті «Бережи природу». Інформація про відзначення Міжнародного Дня Землі висвітлювалась на шкільній плазмі, також проведено конкурс екологічних малюнків «Збережемо нашу Землю» (6-8 кл.).

У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища. Учні нашої школи протягом року турбуються про екологію нашої спільної домівки: збирають макулатуру та відпрацьовані батарейки, приймають участь у загальноміських заходах з прибирання вулиць та берегової зони, втілюють в життя власні екологічні проекти та інше.

Не будьте байдужими до природи! Пам’ятайте: нас багато, а Земля одна.