Школа №3 Нової Каховки розповідає про перші підсумки впровадження пілотного проекту

29 листопада Новокаховська  школа №3  зустрічала гостей. Сюди  завітали завідувач кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Тетяна Комінарець та доцент кафедри Ольга Стребна, завідувач міського методичного кабінету Наталія Гмизіна та методисти Бериславського педагогічного коледжу.

Гості відвідали уроки 1-х класів, які беруть участь у впровадженні всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти». Навчання за концепцією Нової української школи показали вчителі початкових класів Лілія Турбаба та Людмила Канєва.

Учні опрацьовували тему «Подорож крапельки» в межах інтегрованого курсу «Я досліджую світ». За допомогою різноманітних нестандартних вправ і завдань доводили твердження «Вода – це життя!», працювали в групах, створювали і презентували міні-проекти та дізнались багато цікавих фактів про воду.

Діти не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання.