Школа № 3 обрала “короля” та “королеву” Таврійського краю

 

Мій рідний край, любов моя!

Тобі всі мої таланти, наснага душі моєї  і щедрість серця мого…

Такими ліричними словами ведучі розпочали конкурс «Король та королева Таврійського краю – 2017» в ЗОШ №3.  В котрий раз наша школа перетворюється на фантастичний конкурс  талантів, де кожен учасник має змогу  проявити себе не тільки як гарний артист та розумник, а й заявити на всю нашу шкільну родину про те,  що саме він чи вона достойні  титулу «Король та Королева», за який змагалися  5 пар.
Програма  розпочалась  конкурсом «З любов’ю до України», адже  любов до рідного краю живе у серці кожного з нас із самого дитинства, і де б ми не були, завжди по-особливому згадуємо те місце, де ми народилися – дорогий серцю куточок.

В другому конкурсі «Загадкова країна – Україна»  учасники  показали свої  знання з історії України.

На «ура» пройшов конкурс «Країна талантів», під час якого конкурсанти демонстрували свої здібності з вокалу, художнього читання та театрального мистецтва. Одна з конкурсанток презентувала нетрадиційну техніку малювання, інші – свої спортивні вміння та досягнення.  

Четвертий, фінальний,   конкурс пройшов під назвою «Танцюють всі». Неймовірні хореографічні композиції, сповнені руху, життя, краси та любові, нікого не залишили байдужими. Тож боротьба за звання «Король та королева Таврійського краю – 2017»  була напружена. Журі довго дискутували над тим, хто ж гордо носитиме головні титули. Судді винесли своє рішення:

титул «Король Таврійського краю -2017»  здобув Стас Ошлейшик, учень 10 класу

титул «Королева Таврійського краю – 2017» – Анастасія Борисенко, учениця 11 класу.

Всі учасники конкурсу отримали Подяки та солодкі подарунки, а переможці –

Грамоти та цінні подарунки.

Ми вкотре переконались, що у нашій школі є по-справжньому  талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті  учні.

Вітаємо всіх учасників з участю у конкурсі та бажаємо успіхів у подальшому розвитку своїх здібностей ! 

Олеся Копил, організатор ЗОШ №3