Школа №3 передала гостинці військовим

Протягом минулого тижня у  ЗОШ №3 проходила благодійна акція, метою якої було підтримати тих, хто Великодні святкові дні проведе далеко від рідної оселі – там, у зоні бойових дій. До акції долучилися батьки, учні, вчителі – всі,хто хоче підтримати у таку мить наших захисників..

Спільними зусиллями на схід відправлено чимало смаколиків: паски, печиво, вафлі, шоколад, цукерки, кекси, бісквіти тощо. В кожну коробку з ласощами діти помістили листівки та дитячі малюнки зі святковими побажаннями солдатам. Почесну місію  передати гостинці на передову  взяв на себе Олег Мішутін.

Традиційно до цієї акції долучився депутат міської ради Олександр Афанасьєв, який разом з представниками школи передав солдатам  військової частини  нашого міста солодощі до Великодня.

Вся шкільна родина сподівається, що наші гостинці допоможуть створити атмосферу свята навіть на блокпостах, де несуть службу справжні чоловіки безпосередньо на лінії зіткнення.

Ми віримо в мирне небо на нашій вільній України! Ми віримо в вас, наші любі захисники! З Великодніми святами вас! Повертайтеся додому живими!

 

Галина Фірсова, заступник директора з ВР

Олеся Копил, організатор ЗОШ №3