Днями у Новокаховській 3-й школі відбулися урочисті заходи, присвячені Всесвітньому Дню Здоров’я, який відзначається щороку 7 квітня. Цей день припадає на день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, статут якої було прийнято 7 квітня 1948 року.
День здоров’я – це день нагадування, що кожна людина планети несе велику відповідальність за своє існування. Крім цього, кожен з нас повинен дбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.
На першому уроці проведено години спілкування, мета яких ознайомити учнів з основними поняттями здорового способу життя, виховати почуття відповідальності за власне здоров’я, сформувати уявлення про соціальні та духовні складові здоров’я. Учні початкової школи візуалізували своє розуміння здорового способу життя та створили виставку малюнків.

Обговорили негативні наслідки ранніх статевих стосунків, відповідальність за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також визначали цінність родини, чинники міцної сім’ї за круглим столом «Репродуктивне здоров’я молоді» з учнями 9-тих класів. (практичний психолог Кошунова М.М., соціальний педагог Іщенко О.В.)
Після уроків школярі зібрались на урочистій лінійці. Директор школи Ірина Дубас побажала учням, вчителям та батькам міцного здоров’я, гарного настрою, а також привітала з наступаючим Великоднем.
Закінчилася лінійка ритмічною зарядкою, яку під бадьорий музичний супровід провела учениця 11 класу Бєлашева Катерина.


“Ми святкували Всесвітній день здоров’я – свято того, що є найціннішим для кожної людини.
Вітаємо зі святом всіх мешканців Нової Каховки! Бажаємо здоров’я Вам та Вашим рідним”, – підсумували педагоги.

 

 

Світлана Веренич, заступник директора ЗОШ №3