Школа №3 з нетерпінням чекає на своїх учнів

Незабаром вересень і перший шкільний дзвоник знову збере велику громаду школи І-ІІІ ступенів №3 у родинне коло. У навчальному закладі навчається більше 500 учнів, а з 1 вересня ми чекаємо нове поповнення – 60 першокласників. І до цієї зустрічі ми старанно готуємося.

Пофарбовано і оновлено шкільні коридори, відремонтовано і сучасно обладнано класні кімнати, актову залу, спортивні роздягальні, проведено капітальний ремонт шкільної їдальні, придбано нові меблі. І така значна підготовча робота проводиться за допомогою шкільної батьківської громади, підтримки депутатів міської ради Олександра  Афанасьєва, Віталія  Перетятька, Сергія Хоменка.

Минулого тижня комісія відділу освіти Новокаховської міської ради провела огляд готовності школи до нового 2017-2018 навчального року. На огляд були також запрошені члени батьківського комітету школи. Директор школи Ірина  Дубас  провела для присутніх оглядову екскурсію школою, звернула увагу на обладнання, проведення ремонту, зміцнення матеріальної бази школи. Після огляду приміщень Ірина Петрівна звітувала про обсяги виконаних робіт та підготовку школи до нового навчального року. На завершення огляду членами комісії був підписаний акт про готовність навчального закладу розпочати роботу.

Педагогічний колектив щиро дякує батькам своїх учнів та всім благодійникам, які підтримують розвиток нашого навчального закладу і освіти в цілому, турбуються про майбутнє України, яке сьогодні сидить за шкільними партами.

Ще трохи – і шкільні друзі знову зберуться разом, і знову завирує цікаве шкільне життя з пошуками та відкриттями, здобутками та перемогами, наповнене добрими справами, а поки що тривають веселі літні канікули!

Світлана Веренич, заступник директора школи №3