Школа №4 вшанувала героїв

Сотня… Небесна Сотня… відлинула у вічність за волю, за свободу, за честь називатися українцем, за право бути собою, жити вільно на своїй  рідній землі.

Протягом тижня у місті проведено ряд заходів до вшанування Героїв Небесної Сотні, активними учасниками яких став і колектив четвертої школи.

Розпочався тиждень відкриттям стенду «Герої не вмирають» у Кімнаті школяра та презентацією однойменного альбому, створеного колективом учнівського самоврядування школи під керівництвом учителя історії Ходус І.І. Учні 9 класу разом з адміністрацією школи були присутні на мітингу біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, у кожному класі пройшли години спілкування, обговорення тих буремних подій, тематичні бесіди. У бібліотеці представлено розкриту книжкову виставку «Армагеддон на Майдані» та проведено огляд книг, представлених на ній (а це – книги українських авторів-письменників, кореспондентів – безпосередніх учасників подій на Майдані).

Заключним акордом став спільний захід, запропонований для педагогічного колективу школи, підготовлений бібліотекарями Центральної бібліотеки Сембратович С.Л. та Ісаєвою Є.Ю. і шкільним бібліотекарем Верішко Н.В. «Панорама «Армагеддон на Майдані». Ексклюзивом заходу стала презентація книги, яку створив колектив Центральної бібліотеки міста. Це пілотний екземпляр і складається він з трьох частин: перша – про наших земляків, учасників Майдану, які загинули в зоні АТО, друга – про героїв, які пройшли випробування зоною АТО, та про тих хто й досі там. А третя частина книги – про заходи вшанування, що проводяться бібліотеками міста.

За матеріалами бібліотекаря ЗОШ №4  Н. Верішко