Школа №5 долучилась до акції “Живи органічно!”

З метою популяризації екологічно відповідального споживання  учні ЗОШ №5 (директор Нестерович В.)  взяли участь у всесвітній кампанії «Живи органічно»,   яку  на Всеукраїнському  рівні  представляє ГО «МАМА-86»  ( керівник   Новокаховської  ГО    Т. Козак).

Активна група   старшокласників – активістів екологічного руху закликали учнів звернути увагу на те, що ми їмо та які продукти споживаємо, Учасники кампанії  обговорили доцільність споживання органічних продуктів, дізналися як їх відрізнити на  прилавках міських магазинів.

Вчителі біології Голованець О. та хімії  Корчак Е. провели бесіди з учнями на тему «Живи органічно» та  сфокусовали увагу на популяризації органічного харчування та землеробства, як частини культури  українців. Діти  дізналися  про органічні та екологічно чисті продукти, їх вирощування та переробку, про те які продукти можна вважати повністю безпечними  і як розпізнати справжню органічну продукцію  на своєму столі.

Учні 5-х класів прийняли участь у захисті екологічних  міні-проектів  «Органічне харчування», де діти  дійшли висновку, що лише здорова їжа здатна дарувати бадьорість, здоров’я та енергію.

«Я хочу жити в якісному світі» – на таку тематику учням було запропоновано намалювати малюнки. Цим діти не лише показали власну творчу уяву, а й  замислилися над станом   здоров’я та впливом людини на навколишнє середовище.