Школа №5: «Вода – це життя»

22 березня , в рамках  відзначення Дня води,  в ЗОШ №5 (директор Віктор Нестерович) проведено інформування серед школярів  та   їхніх  батьків  про  проблеми збереження  цього життєво необхідного ресурсу.

Щоб  привернути увагу до проблем, пов’язаних зі збереженням  води, учні 5-х класів склали і  презентували  перед однокласниками проекти «Подорож краплини води». 9-класники презентували захист проекту під назвою «Проблеми Каховського водосховища» та «Про екологію річки Дніпро». Вони відзначили екологічні збитки, завдані довкіллю нашого краю з будівництвом водосховища. Були зроблені фотознімки водоохоронної зони, на яких  показані проблеми Каховського водосховища.

Про важливість води в нашому житті  розповіли  учні 8 класу. Школярі 1-5 класів підготували виставку малюнків на тему «День води».

Також в ці дні у навчальному закладі провели тематичні диспути, інформативні  години: «Вода – це життя», «Крапля річку береже»,  «Правила поведінки біля водойм та річок», «Водні ресурси України» та інші.

«Екологічне виховання та формування природовідповідної поведінки педагогами 5 школи ведеться постійно, бо збереження довкілля – мета поколінь. Ця робота проводиться в співпраці з екологічною організіцією  «МАМА – 86», Таврійським міськвиконкомом. Учні школи  люблять свій край та  дбають  про його водні ресурси «, – підвели підсумки педагоги.